International card

Дочірні компанії Державної нафтової компанії Азербайджанської республіки SOCAR в Україні і в Грузії запустили нову послугу, що дозволяє здійснювати клієнтам заправку паливом в названих країнах, користуючись єдиною картою «International Card».

Завдяки даній карті контрагенти міжнародної мережі АЗК «SOCAR» тепер зможуть купувати паливо в даній мережі як на території України, так і на території Грузії. Це дозволить клієнтам, які є міжнародними перевізниками, комфортно і впевнено пересуватися за межами своєї країни.

Міжнародна карта «International Card» буде прийматися в мережі АЗК «SOCAR» в Україні, де розрахунок по ній буде проводитися в гривнях, потім гроші будуть конвертуватися в ларі, щодо курсу долара. За аналогічним принципом буде обслуговуватися карта в Грузії - розрахунок по ній буде проводитися в ларі, потім гроші будуть конвертуватися в гривню, щодо курсу долара.

Міжнародна карта «International Card» дозволить здійснювати заправку будь-якими видами палива в Україні і в Грузії. Даний сервіс дозволить керівникам великих транспортних компаній і підприємств, що мають великий автопарк, працювати прозоро, бачити вибірку палива, залишки на рахунках і отримувати повну звітність по паливу.

Отримати повну інформацію про даний сервіс, Ви зможете за телефонами гарячої лінії:

Номер гарячої лінії в Україні - 0 800 50 85 85 

м.Київ, вул. Жилянська, 43Б - (044) 207-10-00

Список АЗС SOCAR в Грузії, обслуговуючих по International Card - Завантажити